Apie mus: Istorija

Gero verslo idėja turi subręsti, – šią mintį patvirtina ir Mindaugas Stasiulionis, po daugiamečių klajonių po pasaulį grįžęs į gimtąjį Vilnių ir 2012 m. su verslo partneriu įkūręs savo pirmąjį steakhouse restoraną „Böff“, o vėliau nusprendęs pasiūlyti aukštos kokybės mėsos ir aktyvesnėje miesto dalyje.

Su šia mintimi 2014 m. Vilniaus Gedimino prospekte duris atvėrė restoranas „The Town steakhouse“. Greitai tapome mėgstama ne tik centre dirbančiųjų pietų ar verslo susitikimų, bet ir šeimyninių pusryčių vieta. Didžiuojamės savo komanda, kuri iki šiol liko iš esmės nepasikeitusi, virtuvėje labai vertiname žmogiškąjį ryšį ir gerą nuotaiką. Nuo pirmų dienų mūsų virtuvei vadovauja šefai Darius ir Elijas, gerai pažįstantys ištikimiausių klientų skonį.

2017 m. Kareivių gatvėje Vilniuje naujame biurų centre Žirmūnuose atidarytas pietų restoranas „Steak for Break“. Čia siūlome gurmaniškus verslo pietus – tos pačios kokybės kaip ir centre, tik kiek paprastesnį ir kasdien kintantį meniu. Jauki, nuosaikaus interjero restorano erdvė puikiai tinka aplinkinių įmonių renginiams – galime susodinti iki 80 žmonių.
Virtuvės šefai – Edgaras ir Tatjana, kasdien pasiūlantys kažką naujo.